مزایای پتینه کاری

اگر می خواهید پوشش زیبایی برای دیوارهای خود انتخاب کنید لازم است به مقایسه آنها بپردازید. در مورد پتینه کاری باید بگویم که این نوع پوشش برای هر سطحی قابلیت اجرا داشته ، در حالی که به طور مثال کاغذ دیواری محدودیت هایی برای اجرا دارد. اگر سطوح مورد نظر شما ایراداتی مانند ترک داشته و یا موج بر روی سطح می باشد در کنار کنیتکس پتینه نیز می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد که این ایرادات را پوشانده بدون آنکه هزینه اضافی برای ترمیم آنها بکنید.

این نوع سطح دارای زیبایی بیشتری می باشد که می تواند خانه شما را بیشتر سازد ، اگر فکر می کنید این هزینه ها بیشتر از حد معمول می باشد می توانید برای بخشی از دیوارها پتینه را مورد استفاده و بقیه را با پوشش های دیگری چون رنگ و کاغذ دیواری بپوشانید. اجرای پتینه سریع و راحت بوده و در حین اجرا نیز مانند رنگ بوی بد نداشته و بعد از اجرا نیز می توانید از محیط استفاده نمایید. دوام و ماندگاری پتینه بسیار زیاد می باشد و می تواند تا سالها بر روی دیوار قرار داشته باشد.

این نوع پوشش قابل شستشو بوده و هر زمان که خواستید می توانید آنرا با پارچه نمناک تمیز نموده و هر بار نیز زیباتر بشود. این پوشش به دلیل طراحی خاصی که دارد هم دیرتر کثیف شده و هم گرد و غبار را به خود نمی گیرد. لازم است بدانید کثیفی ها تا حد امکان روی این نوع پوشش به چشم نمی آید. در نهایت نیز باید بگوییم در صورتی که پتینه دچار آسیب بشود و نیاز به تعمیر آن داشته باشید می توانید به راحتی آن را ترمیم و لکه گیری کنید.

مزایای پتینه کاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول
Call Now Button